Polski Związek Bokserski podczas uroczystej gali TOP 50 wręczył stypendia dla najlepszych zawodniczek i zawodników boksu olimpijskiego.
Suzuki Polska, Sponsor Generalny Polskiego Związku Bokserskiego, od lat wspiera finansowo najzdolniejszych sportowców, a jedną z ważniejszych form sponsoringu polskiego boksu olimpijskiego są cykliczne gale boksu Suzuki Boxing Night. Podczas gali TOP 50 Piotr Dulnik, Prezes Suzuki Motor Poland, powiedział: „Grupie zawodników z Suzuki Top Team wypłacaliśmy miesięczne pensje, a dzisiejsza gala jest kontynuacją tego, co realizowaliśmy wcześniej”.
Wśród nagrodzonych stypendiami sportowców znalazły się trzy pięściarki - Aneta Rygielska, Julia Szeremeta i Elżbieta Wójcik - które wkrótce będą reprezentowały Polskę na ringach igrzysk olimpijskich w Paryżu.
Kultowy magazyn i wiodąca platforma online poświęcona tematyce kulinarnej od 13 lat jest głosem wszystkich polskich foodies, inspirując do odkrywania nowych smaków i celebrowania jedzenia.
Dowiedz się więcejJesienią 2022 roku pierwsza polska edycja globalnej akcji Suzuki Clean Ocean odbyła się w Augustowie, gdzie z młodzieżą szkolną sprzątaliśmy brzeg jeziora Necko.
Dowiedz się więcejSezon na wodzie trwa w najlepsze, a my chcemy zainteresowanym przypomnieć o Suzuki Marine Academy.
Dowiedz się więcejAuto Świat podsumował wyniki testów długodystansowych na dystansie 100 000 km samochodów segmentu B, przeprowadzonych w okresie ostatniego dziesięciolecia.
Dowiedz się więcej