O firmie

Na rynku motoryzacyjnym rozpoczeliśmy działalność w 1995r. jako Autoryzowany Dealer Nissan Poland. Obecnie zajmujemy jedno z czołowych miejsc w sieci Nissana zarówno pod względem ilości sprzedanych samochodów jak i udziału w rynku lokalnym, który znacznie przekracza wskaźnik ogólnopolski.

System zarządzania firmy Yama skupiony jest na tworzeniu wysokiego standardu naszych usług, będących podstawą długofalowego rozwoju. Nasze wysiłki na tym polu potwierdza uzyskany w 2003 roku certyfikat jakości zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2000 w zakresie sprzedaży samochodów, serwisu i napraw blacharsko – lakierniczych.

Wykorzystując szansę jaką przyniosły nowe regulacje unijne dotyczące wielomarkowości na rynku motoryzacyjnym zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z kolejnym importerem. W grudniu 2004 r uzyskaliśmy autoryzację Suzuki Motor Poland tym samym stając się jednym z pierwszych dwumarkowych. punktów dealerskich w Bydgoszczy. Od trzech lat skutecznie umacniamy pozycję marki Suzuki w naszym regionie, notując ciągły i znaczący przyrost sprzedaży oraz udziału w rynku lokalnym. Bardzo dynamiczny rozwój Suzuki w Polsce, wysoka jakość produktów a także wprowadzenie do sprzedaży gamy nowych atrakcyjnych modeli wpłynęło na podjęcie przez Naszą firmę decyzji o budowie nowego salonu w Toruniu.Otwarcie nowej placówki planowane jest na początku roku 2009.