Kontakt

YAMA

ul. Szosa Gdańska 28
86-031 Bydgoszcz - Osielsko
tel.: +48523605311
fax.: +48523605323

Salon

Łukasz Durczak
Łukasz Durczak
Kierownik Salonu

l.durczak@yama.pl

Telefon: +48523605321

Telefon komórkowy: +48502611484

Kacper Grzanka
Kacper Grzanka
Doradca handlowy

k.grzanka@yama.pl

Telefon: +48523605322

Telefon komórkowy: +48530008296

Serwis

Tel.: +48523605315

Przemysław Brodziak
Doradca Serwisowy

p.brodziak@yama.pl

Telefon: +48523605317

Radosław Bambrowicz
Kierownik Serwisu

r.bambrowicz@yama.pl

Telefon: +48523605318

Części zamienne i akcesoria

Tel.: +48523605329

Ryszard Beck
Specjalista ds. Części zamiennych i Akcesoriów

r.beck@yama.pl

Telefon: +48523605329

Rafał Grzonkowski
Specjalista ds. Części zamiennych i Akcesoriów

czesci@yama.pl

Telefon: +48523605329

Andrzej Rubach
Specjalista ds. Części zamiennych i Akcesoriów

czesci@yama.pl

Telefon: +48523605329

Piotr Kozakiewicz
Dyrektor Działu Części

p.kozakiewicz@yama.pl

Telefon: +48523605329

Naprawy blacharsko-lakiernicze

Przemysław Nowicki
Przemysław Nowicki
Kierownik blacharni / lakierni

p.nowicki@yama.pl

Telefon: +48513190015

Paweł Walendowski
Specjalista ds. Napraw blacharsko-lakierniczych

p.walendowski@yama.pl

Telefon: +48789097411

YAMA

ul. Sieradzka 14
87-100 Toruń
tel.: +48566506710
fax.: +48566506723

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia działu Części Zamienne

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Salon

Łukasz Durczak
Łukasz Durczak
Kierownik Salonu

l.durczak@yama.pl

Telefon komórkowy: +48502611484

Arkadiusz Kartanas
Arkadiusz Kartanas
Doradca handlowy

a.kartanas@yama.pl

Telefon komórkowy: +48500116495

Serwis

Maciej Kamiński
Maciej Kamiński
Doradca serwisowy

p.walendowski@yama.pl

Telefon: +48566506717

Michał Tran
Michał Tran
Kierownik serwisu

m.tran@yama.pl

Telefon: +48566506718

Części zamienne i akcesoria

Marcin Żarski
Marcin Żarski
Kierownik działu części zamiennych i akcesoriów

m.zarski@yama.pl

Telefon: +48566506730