Kontakt

YAMA

ul. Szosa Gdańska 28
86-031 Bydgoszcz - Osielsko
tel.: +48 52 360 53 11
fax.: +48 52 360 53 23

Salon

Łukasz Durczak
Łukasz Durczak
Kierownik Salonu

l.durczak@yama.pl

Telefon: +48 52 360 53 21

Telefon komórkowy: +48 502 611 484

Kacper Grzanka
Kacper Grzanka
Doradca handlowy

k.grzanka@yama.pl

Telefon: +48 52 360 53 22

Telefon komórkowy: +48 530 008 296

Serwis

Tel.: +48 52 360 53 15

Przemysław Brodziak
Doradca Serwisowy

p.brodziak@yama.pl

Telefon: +48 52 360 53 17

Radosław Bambrowicz
Kierownik Serwisu

r.bambrowicz@yama.pl

Telefon: +48 52 360 53 18

Części zamienne i akcesoria

Tel.: +48 52 360 53 29

Ryszard Beck
Specjalista ds. Części zamiennych i Akcesoriów

r.beck@yama.pl

Telefon: +48 52 360 53 29

Rafał Grzonkowski
Specjalista ds. Części zamiennych i Akcesoriów

czesci@yama.pl

Telefon: +48 52 360 53 29

Andrzej Rubach
Specjalista ds. Części zamiennych i Akcesoriów

czesci@yama.pl

Telefon: +48 52 360 53 29

Piotr Kozakiewicz
Dyrektor Działu Części

p.kozakiewicz@yama.pl

Telefon: +48 52 360 53 29

Naprawy blacharsko-lakiernicze

Przemysław Nowicki
Przemysław Nowicki
Kierownik blacharni / lakierni

p.nowicki@yama.pl

Telefon: +48 513 190 015

Paweł Walendowski
Specjalista ds. Napraw blacharsko-lakierniczych

p.walendowski@yama.pl

Telefon: +48 789 097 411

YAMA

ul. Sieradzka 14
87-100 Toruń
tel.: +48 56 650 67 10
fax.: +48 56 650 67 23

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia działu Części Zamienne

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Salon

Łukasz Durczak
Łukasz Durczak
Kierownik Salonu

l.durczak@yama.pl

Telefon komórkowy: +48 502 611 484

Arkadiusz Kartanas
Arkadiusz Kartanas
Doradca handlowy

a.kartanas@yama.pl

Telefon komórkowy: +48 500 116 495

Serwis

Maciej Kamiński
Maciej Kamiński
Doradca serwisowy

p.walendowski@yama.pl

Telefon: +48 56 650 67 17

Michał Tran
Michał Tran
Kierownik serwisu

m.tran@yama.pl

Telefon: +48 56 650 67 18

Części zamienne i akcesoria

Marcin Żarski
Marcin Żarski
Kierownik działu części zamiennych i akcesoriów

m.zarski@yama.pl

Telefon: +48 56 650 67 30