SUZUKI CONNECT

Większa wygoda, większa pewność

Przenieś radość i przyjemność użytkowania swojego samochodu Suzuki na nowy poziom wygody i pewności z SUZUKI CONNECT. Nasza aplikacja pozwoli Ci zdalnie kontrolować, co dzieje się z Twoim samochodem o dowolnej porze.

Aplikacja SUZUKI CONNECT obejmuje siedem usług o różnych funkcjach.

Pobierz i zainstaluj aplikację SUZUKI CONNECT na swoim smartfonie, aby korzystanie z Twojego samochodu Suzuki było jeszcze wygodniejsze i pewniejsze.

  • - Warunki użytkowania usług różnią się w zależności od funkcji. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Instrukcją korzystania z aplikacji.
  • - Poszczególne funkcje aplikacji mogą być zmieniane bez powiadomienia.

Powiadomienia o statusie

Powiadomienia o statusie zaalarmują Cię, kiedy przez przypadek opuścisz pojazd nie zamykając jego drzwi albo zapomnisz wyłączyć światła.
Możesz także zdalnie sprawdzić poziom paliwa, odległość jaką możesz dzięki niemu jeszcze przebyć i jego średnie zużycie.

Lokalizowanie zaparkowanego samochodu

Funkcja lokalizowania zaparkowanego samochodu wyświetla na smartfonie mapę z zaznaczonym miejscem, gdzie pozostawiony został Twój pojazd.

Historia jazdy

Historia jazdy umożliwia sprawdzenie i zarządzanie danymi zebranymi podczas podróży samochodem.

Geofencing i
dozór

Jeśli z Twojego samochodu korzysta inny kierowca, funkcja Geofencing powiadomi Cię, gdy pojazd opuści lub wjedzie do wyznaczonej strefy w określonym czasie. Dozór powiadomi Cię, jeśli pojazd w wyznaczonym czasie nie będzie znajdował się na ustalonym obszarze.

Powiadomienia o bezpieczeństwie

Powiadomienia o bezpieczeństwie wyświetlają się na smartfonie w momencie aktywacji alarmu bezpieczeństwa albo jeśli silnik samochodu zostanie uruchomiony w czasie, kiedy zwykle nie korzystasz z pojazdu.

Powiadomienia
o aktywowaniu kontrolek ostrzegawczych

Powiadomienie o aktywowaniu kontrolek ostrzegawczych pojawi się na Twoim smartfonie, jeśli w samochodzie aktywowane zostaną kontrolki awaryjne lub ostrzegawcze.

Przeglądy okresowe /
powiadomienia o akcjach przywoławczych

Powiadomienia o przeglądach okresowych pozwolą Ci stale trzymać rękę na pulsie w kwestii zbliżających się terminów kontroli technicznych Twojego pojazdu. Dostaniesz również powiadomienie o o ewentualnych akcjach przywoławczych.